AT25128A-10PU-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT25128A-10PU-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 128K SPI 20MHZ 8DIP
Fitxak: AT25128A-10PU-2.7.pdf
  • Mezua
AT25128A-10PU-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT25128A-10PU-2.7 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 128K SPI 20MHZ 8DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4482 pcs Datuen fitxa AT25128A-10PU-2.7.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-PDIP
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP (0.300", 7.62mm) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 128Kb (16K x 8)
Memoria interfazea SPI Memoria formatua EEPROM
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) SPI 20MHz 8-PDIP
Erlojuaren maiztasuna 20MHz Oinarriaren zati kopurua AT25128