AT25040N-10SI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT25040N-10SI-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 4K SPI 3MHZ 8SOIC
Fitxak: AT25040N-10SI-2.7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT25040N-10SI-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT25040N-10SI-2.7 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 4K SPI 3MHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5892 pcs Datuen fitxa AT25040N-10SI-2.7.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 4Kb (512 x 8)
Memoria interfazea SPI Memoria formatua EEPROM
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 3MHz 8-SOIC
Erlojuaren maiztasuna 3MHz Oinarriaren zati kopurua AT25040