AT24RF08CN-105C
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT24RF08CN-105C
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 8K I2C 100KHZ 8SOIC
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT24RF08CN-105Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT24RF08CN-105C fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 8K I2C 100KHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5606 pcs Datuen fitxa
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 10ms Tentsioa - hornidura 2.4 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak AT24RF08CN105C
Q1162654
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 8Kb (1K x 8) Memoria interfazea I²C
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) I²C 100kHz 450ns 8-SOIC Erlojuaren maiztasuna 100kHz