AT24C64AY1-10YI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT24C64AY1-10YI-2.7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT24C64AY1-10YI-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8MAP
Fitxak: AT24C64AY1-10YI-2.7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT24C64AY1-10YI-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT24C64AY1-10YI-2.7 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8MAP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4613 pcs Datuen fitxa AT24C64AY1-10YI-2.7.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-MAP (3x4.9)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-VDFN Exposed Pad Beste izenak AT24C64AY110YI2.7
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 64Kb (8K x 8) Memoria interfazea I²C
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-MAP (3x4.9) Erlojuaren maiztasuna 400kHz