AT24C16N-10SC-2.5
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT24C16N-10SC-2.5
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8SOIC
Fitxak: AT24C16N-10SC-2.5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT24C16N-10SC-2.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT24C16N-10SC-2.5 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3388 pcs Datuen fitxa AT24C16N-10SC-2.5.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak AT24C16N10SC2.5
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 16Kb (2K x 8) Memoria interfazea I²C
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC Erlojuaren maiztasuna 400kHz