AT24C16-10TI-2.7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT24C16-10TI-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8TSSOP
Fitxak: AT24C16-10TI-2.7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT24C16-10TI-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT24C16-10TI-2.7 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5381 pcs Datuen fitxa AT24C16-10TI-2.7.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-TSSOP
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 16Kb (2K x 8)
Memoria interfazea I²C Memoria formatua EEPROM
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-TSSOP
Erlojuaren maiztasuna 400kHz Oinarriaren zati kopurua AT24C16