AT24C128N-10SC-1.8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT24C128N-10SC-1.8
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 128K I2C 400KHZ 8SOIC
Fitxak: AT24C128N-10SC-1.8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT24C128N-10SC-1.8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT24C128N-10SC-1.8 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 128K I2C 400KHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3864 pcs Datuen fitxa AT24C128N-10SC-1.8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 10ms Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.6 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak AT24C128N-10SC1.8
AT24C128N10SC1.8
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 128Kb (16K x 8) Memoria interfazea I²C
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC Erlojuaren maiztasuna 400kHz