AT24C08-10TC-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT24C08-10TC-1.8
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 8K I2C 400KHZ 8TSSOP
Fitxak: AT24C08-10TC-1.8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT24C08-10TC-1.8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT24C08-10TC-1.8 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 8K I2C 400KHZ 8TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4629 pcs Datuen fitxa AT24C08-10TC-1.8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-TSSOP
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 8Kb (1K x 8)
Memoria interfazea I²C Memoria formatua EEPROM
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-TSSOP
Erlojuaren maiztasuna 400kHz Oinarriaren zati kopurua AT24C08