AT24C04N-10SC-2.7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT24C04N-10SC-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8SOIC
Fitxak: AT24C04N-10SC-2.7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT24C04N-10SC-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT24C04N-10SC-2.7 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3352 pcs Datuen fitxa AT24C04N-10SC-2.7.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 4Kb (512 x 8)
Memoria interfazea I²C Memoria formatua EEPROM
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC
Erlojuaren maiztasuna 400kHz Oinarriaren zati kopurua AT24C04
Sarbide Denbora 900ns
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AT24C04N-10SI
AT24C04N-10SI
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8SOIC
Stockean: 6466 pcs
Deskarga: AT24C04N-10SI.pdf
RFQ
AT24C04D-XHM-T
AT24C04D-XHM-T
deskribapena: IC EEPROM 4K I2C 1MHZ 8TSSOP
Stockean: 766009 pcs
Deskarga: AT24C04D-XHM-T.pdf
RFQ
AT24C04N-10SC
AT24C04N-10SC