AT24C04AN-10SC-1.8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT24C04AN-10SC-1.8
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8SOIC
Fitxak: AT24C04AN-10SC-1.8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT24C04AN-10SC-1.8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT24C04AN-10SC-1.8 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6361 pcs Datuen fitxa AT24C04AN-10SC-1.8.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak AT24C04AN-10SC1.8
AT24C04AN10SC1.8
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 4Kb (512 x 8) Memoria interfazea I²C
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC Erlojuaren maiztasuna 400kHz
Oinarriaren zati kopurua AT24C04 Sarbide Denbora 900ns
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AT24C04A-10PI-2.7
AT24C04A-10PI-2.7
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8DIP
Stockean: 6395 pcs
Deskarga: AT24C04A-10PI-2.7.pdf
RFQ
AT24C04AN-10SC-2.7
AT24C04AN-10SC-2.7
deskribapena: IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8SOIC
Stockean: 2859 pcs
Deskarga: AT24C04AN-10SC-2.7.pdf
RFQ
AT24C04AN-10SC
AT24C04AN-10SC