AT24C02AN-10SI-2.7-T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT24C02AN-10SI-2.7-T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8SOIC
Fitxak: AT24C02AN-10SI-2.7-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT24C02AN-10SI-2.7-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT24C02AN-10SI-2.7-T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6473 pcs Datuen fitxa AT24C02AN-10SI-2.7-T.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V