AT24C02A-10PU-2.7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT24C02A-10PU-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8DIP
Fitxak: AT24C02A-10PU-2.7.pdf
  • Mezua
AT24C02A-10PU-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT24C02A-10PU-2.7 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4437 pcs Datuen fitxa AT24C02A-10PU-2.7.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-PDIP
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP (0.300", 7.62mm) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 2Kb (256 x 8)
Memoria interfazea I²C Memoria formatua EEPROM
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP
Erlojuaren maiztasuna 400kHz Oinarriaren zati kopurua AT24C02