AT24C01A-10TSU-1.8-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT24C01A-10TSU-1.8-T
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8SOIC
Fitxak: AT24C01A-10TSU-1.8-T.pdf
  • Mezua
AT24C01A-10TSU-1.8-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT24C01A-10TSU-1.8-T fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5682 pcs Datuen fitxa AT24C01A-10TSU-1.8-T.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak AT24C01A-10TSU-1.8 SL383
AT24C01A-10TSU-1.8 SL383-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 1Kb (128 x 8) Memoria interfazea I²C
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC Erlojuaren maiztasuna 400kHz