25LC320-E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC320-E/SN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25LC320-E/SN
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 32K SPI 2MHZ 8SOIC
Fitxak: 25LC320-E/SN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
25LC320-E/SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25LC320-E/SN fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 32K SPI 2MHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 160250 pcs Datuen fitxa 25LC320-E/SN.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak 25LC320E/SN
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 32Kb (4K x 8) Memoria interfazea SPI
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 32Kb (4K x 8) SPI 2MHz 8-SOIC Erlojuaren maiztasuna 2MHz