25LC160C-E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25LC160C-E/ST
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8TSSOP
Fitxak: 25LC160C-E/ST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
25LC160C-E/STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25LC160C-E/ST fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 16K SPI 10MHZ 8TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 146552 pcs Datuen fitxa 25LC160C-E/ST.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-TSSOP
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 16Kb (2K x 8)
Memoria interfazea SPI Memoria formatua EEPROM
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) SPI 10MHz 8-TSSOP
Erlojuaren maiztasuna 10MHz Oinarriaren zati kopurua 25LC160C