25LC080A-I/WF15K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25LC080A-I/WF15K
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 8K SPI 10MHZ WAFER
Fitxak: 25LC080A-I/WF15K.pdf
  • Mezua
25LC080A-I/WF15Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25LC080A-I/WF15K fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 8K SPI 10MHZ WAFER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3707 pcs Datuen fitxa 25LC080A-I/WF15K.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea Die
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua Die Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 8Kb (1K x 8) Memoria interfazea SPI
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz Die Erlojuaren maiztasuna 10MHz