25LC040A-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25LC040A-I/P
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 4K SPI 10MHZ 8DIP
Fitxak: 25LC040A-I/P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
25LC040A-I/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25LC040A-I/P fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 4K SPI 10MHZ 8DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 218272 pcs Datuen fitxa 25LC040A-I/P.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-PDIP
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP (0.300", 7.62mm) Beste izenak 25LC040AIP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 4Kb (512 x 8) Memoria interfazea SPI
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 10MHz 8-PDIP Erlojuaren maiztasuna 10MHz