24LC025T-I/MNY
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24LC025T-I/MNY
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8TDFN
Fitxak: 24LC025T-I/MNY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3300 pcs
  • Mezua
24LC025T-I/MNYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24LC025T-I/MNY fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8TDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 369733 pcs Datuen fitxa 24LC025T-I/MNY.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5ms Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-TDFN (2x3)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-WFDFN Exposed Pad Beste izenak 24LC025T-I/MNYTR
24LC025TIMNY
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 2Kb (256 x 8) Memoria interfazea I²C
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-TDFN (2x3) Erlojuaren maiztasuna 400kHz