UF15AC12-BWHR-L36
MechatronicsMechatronics
UF15AC12-BWHR-L36 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UF15AC12-BWHR-L36
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN 172X150X38MM 115VAC 36" WIRE
Fitxak: 1.UF15AC12-BWHR-L36.pdf2.UF15AC12-BWHR-L36.pdf3.UF15AC12-BWHR-L36.pdf4.UF15AC12-BWHR-L36.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
UF15AC12-BWHR-L36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UF15AC12-BWHR-L36 fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN 172X150X38MM 115VAC 36" WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.00mm pisu 1.6 lbs (725.7g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 115VAC
Bukaera 4 Wire Leads Presio estatikoa 0.750 in H2O (186.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Series UF15A
RPM 3400 RPM Energia (Watts) 28.00W
Beste izenak 1570-1310
Q10017678
Q9686470
UF15AC12-BWHR-L36-ND
Tenperatura operatiboa -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Noise 58.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Markoa Aluminum Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Permanent Split Capacitor Motor Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.230A Errodamendu mota Ball