MSI1967H24B-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1967H24B-BBR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSI1967H24B-BBR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN IMP MTRZD 190X67MM 24VDC
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 939 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 939 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6 pcs
  • Mezua
MSI1967H24B-BBRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSI1967H24B-BBR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN IMP MTRZD 190X67MM 24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 67.00mm pisu 2.9 lbs (1.3kg)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 1.830 in H2O (455.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Round - 190mm Dia Series MSI1967
RPM 3000 RPM Beste izenak 1570-1316
Tenperatura operatiboa - Noise 71.0 dB(A)
Materiala - Markoa - Materiala - Blade Plastic
Bizitza @ tenperatura. - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Auto Restart
Fan mota Motorized Impellers Uneko balorazioa 4.70A