MSI1380H48B1-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1380H48B1-BBR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSI1380H48B1-BBR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN IMP MTRZD 133X80MM 48VDC
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6 pcs
  • Mezua
MSI1380H48B1-BBRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSI1380H48B1-BBR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN IMP MTRZD 133X80MM 48VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 80.00mm pisu 1.7 lbs (771.1g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 48VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 1.771 in H2O (441.1 Pa)
Tamaina / dimentsioa Round - 133mm Dia Series MSI1380
RPM 4500 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 66.0 dB(A) Materiala - Markoa -
Materiala - Blade Plastic Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Fan mota Motorized Impellers
Uneko balorazioa 2.50A Errodamendu mota Ball