MR4020M24B1-RSR
MechatronicsMechatronics
MR4020M24B1-RSR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MR4020M24B1-RSR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.MR4020M24B1-RSR.pdf2.MR4020M24B1-RSR.pdf3.MR4020M24B1-RSR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
MR4020M24B1-RSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MR4020M24B1-RSR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 20.00mm pisu 0.053 lb (24.04g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series MR4020
RPM 8000 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 29.8 dB(A) Materiala - Markoa Plastic
Materiala - Blade Plastic Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.050A Errodamendu mota Ball