ME6038X12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ME6038X12B1+6-FSR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.ME6038X12B1+6-FSR.pdf2.ME6038X12B1+6-FSR.pdf3.ME6038X12B1+6-FSR.pdf4.ME6038X12B1+6-FSR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
ME6038X12B1+6-FSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ME6038X12B1+6-FSR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.00mm pisu 0.23 lb (104.33g)
Tentsio-tartea 7 ~ 13.2VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 4 Wire Leads Presio estatikoa 1.241 in H2O (309.1 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 60mm L x 60mm H Series ME6038
RPM 9400 RPM Beste izenak 1570-1748
Tenperatura operatiboa - Noise 63.0 dB(A)
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak PWM Control, Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 1.40A Errodamendu mota Ball