MA4010M12C-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MA4010M12C-RSR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.MA4010M12C-RSR.pdf2.MA4010M12C-RSR.pdf3.MA4010M12C-RSR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MA4010M12C-RSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MA4010M12C-RSR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 10.00mm pisu 0.046 lb (20.87g)
Tentsio-tartea 7 ~ 13.8VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series MA4010
RPM 5000 RPM Beste izenak 1570-1680
Tenperatura operatiboa - Noise 24.0 dB(A)
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.060A Errodamendu mota 1 Ball/1 Sleeve