MA2506L12C1-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MA2506L12C1-RSR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 25X6.1MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.MA2506L12C1-RSR.pdf2.MA2506L12C1-RSR.pdf3.MA2506L12C1-RSR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MA2506L12C1-RSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MA2506L12C1-RSR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 25X6.1MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 6.10mm pisu 0.018 lb (8.16g)
Tentsio-tartea 3 ~ 6.5VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.050 in H2O (12.4 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 25mm L x 25mm H Series MA2506
RPM 6500 RPM Beste izenak 1570-1665
Tenperatura operatiboa - Noise 11.0 dB(A)
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.050A Errodamendu mota 1 Ball/1 Sleeve