M5010M12C-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M5010M12C-RSR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.M5010M12C-RSR.pdf2.M5010M12C-RSR.pdf3.M5010M12C-RSR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
M5010M12C-RSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M5010M12C-RSR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21123 pcs Datuen fitxa 1.M5010M12C-RSR.pdf2.M5010M12C-RSR.pdf3.M5010M12C-RSR.pdf
Zabalera 10.00mm pisu 0.046 lb (20.87g)
Tentsio-tartea 7 ~ 13.8VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 50mm L x 50mm H Series M5010
RPM 4000 RPM Beste izenak 1570-1485
Tenperatura operatiboa - Noise 24.0 dB(A)
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.060A Errodamendu mota Sleeve
Homologazioak CE, cUL, TUV, UL Aire fluxua 6.4 CFM (0.179m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
M50100THC1600
M50100THC1600
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: DIODE MODULE 1.6KV 100A
Stockean: 867 pcs
Deskarga: M50100THC1600.pdf
RFQ
M5011C-2P
M5011C-2P
fabrikatzaileak: Staco Energy Products Co.
deskribapena: MOTORIZED VRBLE TRANSF 140V 100A
Stockean: 5009 pcs
Deskarga:
RFQ
M5011C
M5011C
deskribapena: MOTORIZED VRBLE TRANSF 140V 50A
Stockean: 4018 pcs
Deskarga:
M5011-3P
M5011-3P
deskribapena: MOTORIZED VRBLE TRANSF 140V 150A
M5011-2D
M5011-2D
M5010M12C-RS
M5010M12C-RS
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE