G6015X24B2-AGR-EM
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G6015X24B2-AGR-EM
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.G6015X24B2-AGR-EM.pdf2.G6015X24B2-AGR-EM.pdf3.G6015X24B2-AGR-EM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
G6015X24B2-AGR-EMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G6015X24B2-AGR-EM fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 60X15.3MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 15.30mm pisu 0.059 lb (26.76g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 60mm L x 60mm H Series G6015-G
RPM 5800 RPM Beste izenak 1570-1628
Tenperatura operatiboa - Noise 35.0 dB(A)
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Bizitza @ tenperatura. -
Ezaugarriak Locked Rotor Sensor Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.130A Errodamendu mota Ball
Homologazioak CE, cUL, TUV, UL Aire fluxua 24.0 CFM (0.672m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G60CT
G60CT
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-3000V 1.5W