G6015M12B6-RHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G6015M12B6-RHR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 60X15MM PWM 12VDC
Fitxak: 1.G6015M12B6-RHR.pdf2.G6015M12B6-RHR.pdf3.G6015M12B6-RHR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
G6015M12B6-RHRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G6015M12B6-RHR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 60X15MM PWM 12VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 15.00mm pisu 0.111 lb (50.35g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 60mm L x 60mm H Series G6015
RPM 4000 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 30.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak PWM Control Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.120A Errodamendu mota Ball