G5015S24B-RSR
MechatronicsMechatronics
G5015S24B-RSR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G5015S24B-RSR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 50X15MM 24VDC
Fitxak: 1.G5015S24B-RSR.pdf2.G5015S24B-RSR.pdf3.G5015S24B-RSR.pdf4.G5015S24B-RSR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
G5015S24B-RSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G5015S24B-RSR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 50X15MM 24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 15.00mm pisu 0.077 lb (34.93g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.040 in H2O (10.0 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 50mm L x 50mm H Series G5015
RPM 2500 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 20.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.070A Errodamendu mota Ball
Homologazioak CE, cUL, TUV, UL Aire fluxua 5.0 CFM (0.140m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G5015H24B-RSR
G5015H24B-RSR
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN AXIAL 50X15MM 24VDC
Stockean: 8800 pcs
Deskarga: G5015H24B-RSR.pdf
RFQ
G504
G504
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: TRANSFORMER 0.05MH 1:1:1 PULSE
Stockean: 16525 pcs
Deskarga: G504.pdf
RFQ
G5015M05B-RSR
G5015M05B-RSR
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN AXIAL 50X15MM BALL 5VDC WIRE
Deskarga: G5015M05B-RSR.pdf
G5015M12B-RSR
G5015M12B-RSR
deskribapena: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC
Deskarga: G5015M12B-RSR.pdf
G506
G506
fabrikatzaileak: Tamura
deskribapena: TRANSFORMER 2.0MH 2:1:1 PULSE
Deskarga: G506.pdf
G5015L12B1+6-RSR
G5015L12B1+6-RSR
deskribapena: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Deskarga: G5015L12B1+6-RSR.pdf
G502
G502
deskribapena: TRANSFORMER 0.50MH 1:1:1 PULSE
Deskarga: G502.pdf
G507
G507
deskribapena: TRANSFORMER 0.50MH 2:1:1 PULSE
Deskarga: G507.pdf
G503
G503
deskribapena: TRANSFORMER 0.20MH 1:1:1 PULSE
Deskarga: G503.pdf
G5015M24B-RSR
G5015M24B-RSR
Deskarga: G5015M24B-RSR.pdf
G5015H12B1-RSR
G5015H12B1-RSR
deskribapena: FAN AXIAL 50X15MM TACH 12VDC