G4020M24B-RSR-EM
MechatronicsMechatronics
G4020M24B-RSR-EM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G4020M24B-RSR-EM
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X20MM IP57 24VDC
Fitxak: 1.G4020M24B-RSR-EM.pdf2.G4020M24B-RSR-EM.pdf3.G4020M24B-RSR-EM.pdf4.G4020M24B-RSR-EM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
G4020M24B-RSR-EMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G4020M24B-RSR-EM fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 40X20MM IP57 24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 20.00mm pisu 0.062 lb (28.12g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series G4020
RPM 6000 RPM Beste izenak 1570-1228
G4020M24B-RSR-EM-ND
Tenperatura operatiboa - Noise 26.0 dB(A)
Ingress Protection IP57 - Dust Protected, Waterproof Ezaugarriak -
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.065A
Errodamendu mota Ball Homologazioak CE, cUL, TUV, UL
Aire fluxua 9.0 CFM (0.252m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G4020M12B2-RSR
G4020M12B2-RSR
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN AXIAL 40X20MM LCKD RTR 12VDC
Stockean: 13300 pcs
Deskarga: G4020M12B2-RSR.pdf
RFQ
G4020M24B-RSR
G4020M24B-RSR
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC