G4020L24B1-RSR-WS
MechatronicsMechatronics
G4020L24B1-RSR-WS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G4020L24B1-RSR-WS
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X20MM TACH 24VDC
Fitxak: 1.G4020L24B1-RSR-WS.pdf2.G4020L24B1-RSR-WS.pdf3.G4020L24B1-RSR-WS.pdf4.G4020L24B1-RSR-WS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
G4020L24B1-RSR-WSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G4020L24B1-RSR-WS fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 40X20MM TACH 24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 20.00mm pisu 0.062 lb (28.12g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series G4020
RPM 5000 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 23.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.070A Errodamendu mota Ball