G4010H12B1-RSR-WS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G4010H12B1-RSR-WS
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X10MM TACH 12VDC
Fitxak: 1.G4010H12B1-RSR-WS.pdf2.G4010H12B1-RSR-WS.pdf3.G4010H12B1-RSR-WS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
G4010H12B1-RSR-WSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G4010H12B1-RSR-WS fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 40X10MM TACH 12VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 10.30mm pisu 0.026 lb (11.79g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series G4010
RPM 8000 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 35.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.220A Errodamendu mota Ball