F8025E24B1-FHR-TTL
MechatronicsMechatronics
F8025E24B1-FHR-TTL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F8025E24B1-FHR-TTL
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X25MM TACH 24VDC
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
F8025E24B1-FHR-TTLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F8025E24B1-FHR-TTL fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 80X25MM TACH 24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu 0.182 lb (82.55g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series F8025-H
RPM 3600 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 35.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.140A Errodamendu mota Ball