F6025X24B3-RHR
MechatronicsMechatronics
F6025X24B3-RHR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F6025X24B3-RHR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN 60X25MM THRM SPD CTRL 24VDC
Fitxak: 1.F6025X24B3-RHR.pdf2.F6025X24B3-RHR.pdf3.F6025X24B3-RHR.pdf4.F6025X24B3-RHR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
F6025X24B3-RHRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F6025X24B3-RHR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN 60X25MM THRM SPD CTRL 24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu 0.139 lb (63.05g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 60mm L x 60mm H Series F6025-H
RPM 5800 RPM Beste izenak 1570-1260
Tenperatura operatiboa - Noise 42.0 dB(A)
Ingress Protection - Ezaugarriak Thermistor
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.170A