F6025X24B-RH-L20
MechatronicsMechatronics
F6025X24B-RH-L20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F6025X24B-RH-L20
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.F6025X24B-RH-L20.pdf2.F6025X24B-RH-L20.pdf3.F6025X24B-RH-L20.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
11 pcs
  • Mezua
F6025X24B-RH-L20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F6025X24B-RH-L20 fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Zabalera 25.00mm pisu 0.139 lb (63.05g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 60mm L x 60mm H Series F6025-H
RPM 5800 RPM Beste izenak 1570-1561
Tenperatura operatiboa - Noise 42.0 dB(A)
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.170A Errodamendu mota Ball