F6025M24B-RHR
MechatronicsMechatronics
F6025M24B-RHR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F6025M24B-RHR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 60X25MM 24VDC
Fitxak: 1.F6025M24B-RHR.pdf2.F6025M24B-RHR.pdf3.F6025M24B-RHR.pdf4.F6025M24B-RHR.pdf
  • Mezua
F6025M24B-RHRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F6025M24B-RHR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 60X25MM 24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu 0.139 lb (63.05g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 60mm L x 60mm H Series F6025-H
RPM 3600 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 28.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.055A Errodamendu mota Ball