F6025H12B1-FHR-CC
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F6025H12B1-FHR-CC
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC
Fitxak: 1.F6025H12B1-FHR-CC.pdf2.F6025H12B1-FHR-CC.pdf3.F6025H12B1-FHR-CC.pdf4.F6025H12B1-FHR-CC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
F6025H12B1-FHR-CCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F6025H12B1-FHR-CC fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu 0.139 lb (63.05g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 60mm L x 60mm H Series F6025-H
RPM 4200 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 32.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.140A Errodamendu mota Ball
Homologazioak CE, cUL, TUV, UL Aire fluxua 20.0 CFM (0.560m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F6025H12B2-FHR
F6025H12B2-FHR
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN AXIAL 60X25MM LCKD RTR 12VDC
Stockean: 10249 pcs
Deskarga: F6025H12B2-FHR.pdf
RFQ
F6025H12B-RHR
F6025H12B-RHR
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC
Stockean: 10573 pcs
Deskarga: F6025H12B-RHR.pdf
RFQ
F6025H12B1-FHR
F6025H12B1-FHR
deskribapena: FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC