F6025E24B2-RHR
MechatronicsMechatronics
F6025E24B2-RHR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F6025E24B2-RHR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.F6025E24B2-RHR.pdf2.F6025E24B2-RHR.pdf3.F6025E24B2-RHR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
F6025E24B2-RHRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F6025E24B2-RHR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu 0.139 lb (63.05g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 60mm L x 60mm H Series F6025-H
RPM 5000 RPM Beste izenak 1570-1544
Tenperatura operatiboa - Noise 37.0 dB(A)
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Locked Rotor Sensor Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.125A Errodamendu mota Ball