F1238S24B2-FHR-WS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F1238S24B2-FHR-WS
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN 120X38MM LCKD RTR 24VDC
Fitxak: 1.F1238S24B2-FHR-WS.pdf2.F1238S24B2-FHR-WS.pdf3.F1238S24B2-FHR-WS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
F1238S24B2-FHR-WSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F1238S24B2-FHR-WS fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN 120X38MM LCKD RTR 24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.00mm pisu 0.59 lb (267.62g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 119mm L x 119mm H Series F1238-H
RPM 2100 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 33.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Markoa - Materiala - Blade -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Locked Rotor Sensor Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.090A Errodamendu mota Ball