F1238E48B1-FSR-TTL-L10
MechatronicsMechatronics
F1238E48B1-FSR-TTL-L10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F1238E48B1-FSR-TTL-L10
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 119X38MM 48VDC WIRE
Fitxak: 1.F1238E48B1-FSR-TTL-L10.pdf2.F1238E48B1-FSR-TTL-L10.pdf3.F1238E48B1-FSR-TTL-L10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
F1238E48B1-FSR-TTL-L10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F1238E48B1-FSR-TTL-L10 fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 119X38MM 48VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.00mm pisu 0.095 lb (43.09g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 48VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 119mm L x 119mm H Series F1238-S
RPM 2800 RPM Beste izenak 1570-1528
Tenperatura operatiboa - Noise 43.0 dB(A)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Materiala - Markoa -
Materiala - Blade - Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.210A Errodamendu mota Ball