E9225X24B-FSR-EM-L17
MechatronicsMechatronics
E9225X24B-FSR-EM-L17 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E9225X24B-FSR-EM-L17
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.E9225X24B-FSR-EM-L17.pdf2.E9225X24B-FSR-EM-L17.pdf3.E9225X24B-FSR-EM-L17.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
E9225X24B-FSR-EM-L17ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E9225X24B-FSR-EM-L17 fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu 0.245 lb (111.13g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 92mm L x 92mm H Series E9225
RPM 4000 RPM Beste izenak 1570-1524
Tenperatura operatiboa - Noise 43.0 dB(A)
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.300A Errodamendu mota Ball
Homologazioak CE, cUL, TUV, UL Aire fluxua 60.0 CFM (1.68m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
E9225X12B1+6-FSR
E9225X12B1+6-FSR
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Stockean: 6428 pcs
Deskarga: E9225X12B1+6-FSR.pdf
RFQ
E9225X24B1-FSR
E9225X24B1-FSR
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN AXIAL 92X25MM TACH 24VDC
Stockean: 10444 pcs
Deskarga: E9225X24B1-FSR.pdf
RFQ
E9225X24B-FSR-EM
E9225X24B-FSR-EM
deskribapena: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE