E1225E48B1-FSR-WS
MechatronicsMechatronics
E1225E48B1-FSR-WS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E1225E48B1-FSR-WS
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 120X25MM TACH 48VDC
Fitxak: 1.E1225E48B1-FSR-WS.pdf2.E1225E48B1-FSR-WS.pdf3.E1225E48B1-FSR-WS.pdf4.E1225E48B1-FSR-WS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
E1225E48B1-FSR-WSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E1225E48B1-FSR-WS fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 120X25MM TACH 48VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu 0.434 lb (196.86g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 48VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 120mm L x 120mm H Series E1225
RPM 3000 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 44.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Speed Sensor (Tach)
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.170A