B7530E24B-BSR
MechatronicsMechatronics
B7530E24B-BSR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B7530E24B-BSR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena BLOWER 75X30MM 24VDC
Fitxak: 1.B7530E24B-BSR.pdf2.B7530E24B-BSR.pdf3.B7530E24B-BSR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
B7530E24B-BSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B7530E24B-BSR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena BLOWER 75X30MM 24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7093 pcs Datuen fitxa 1.B7530E24B-BSR.pdf2.B7530E24B-BSR.pdf3.B7530E24B-BSR.pdf
Zabalera 30.00mm pisu 0.192 lb (87.08g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.710 in H2O (176.9 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square/Rounded - 76mm L x 76mm H Series B7530
RPM 3800 RPM Beste izenak 1570-1040
Tenperatura operatiboa - Noise 45.0 dB(A)
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Fan mota Blower
Uneko balorazioa 0.300A Errodamendu mota Ball