B1232H24B1-BSR-TTL
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B1232H24B1-BSR-TTL
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena BLOWER 120X32MM TACH 24VDC
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
B1232H24B1-BSR-TTLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B1232H24B1-BSR-TTL fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena BLOWER 120X32MM TACH 24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 32.00mm pisu 0.705 lb (319.78g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.680 in H2O (169.4 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Series B1232
RPM 2800 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 49.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Blower
Uneko balorazioa 0.480A Errodamendu mota Ball