MAX8891EXK28+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8891EXK28+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX8891EXK28+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 150MA SC70-5
Fitxak: 1.MAX8891EXK28+T.pdf2.MAX8891EXK28+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MAX8891EXK28+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX8891EXK28+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 150MA SC70-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 206357 pcs Datuen fitxa 1.MAX8891EXK28+T.pdf2.MAX8891EXK28+T.pdf
Tentsio askea (Max) 0.135V @ 120mA (Typ) Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 65dB (10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MAX8891EXK28+T-ND
MAX8891EXK28+TTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA SC-70-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 40µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable