MAX8877EZK25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8877EZK25+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX8877EZK25+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5
Fitxak: 1.MAX8877EZK25+T.pdf2.MAX8877EZK25+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MAX8877EZK25+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX8877EZK25+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55140 pcs Datuen fitxa 1.MAX8877EZK25+T.pdf2.MAX8877EZK25+T.pdf
Tentsio askea (Max) 0.165V @ 150mA (Typ) Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6.5V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-5 Series -
Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MAX8877EZK25+
MAX8877EZK25+TTR
MAX8877EZK25+TTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA TSOT-23-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 180µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable