MAX8640YEXT19+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8640YEXT19+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX8640YEXT19+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC REG BCK 1.9V 0.5A SYNC SC70-6
Fitxak: 1.MAX8640YEXT19+T.pdf2.MAX8640YEXT19+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MAX8640YEXT19+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX8640YEXT19+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC REG BCK 1.9V 0.5A SYNC SC70-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40699 pcs Datuen fitxa 1.MAX8640YEXT19+T.pdf2.MAX8640YEXT19+T.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.9V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 2.7V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-6 Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Step-Down
Maiztasuna: aldatzea 2MHz Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.9V 1 Output 500mA 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Uneko - Irteera 500mA Oinarriaren zati kopurua MAX8640
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAX8640YEXT18+T
MAX8640YEXT18+T
fabrikatzaileak: Maxim Integrated
deskribapena: IC REG BCK 1.8V 0.5A SYNC SC70-6
Stockean: 21256 pcs
Deskarga: MAX8640YEXT18+T.pdf
RFQ
MAX8640YEXT25+T
MAX8640YEXT25+T
deskribapena: IC REG BCK 2.5V 0.5A SYNC SC70-6
Stockean: 43885 pcs
Deskarga: MAX8640YEXT25+T.pdf
RFQ
MAX8640YEXT19+
MAX8640YEXT19+
deskribapena: IC REG BCK 1.9V 0.5A SYNC SC70-6