MAX8640YEXT12+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8640YEXT12+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX8640YEXT12+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC REG BCK 1.2V 0.5A SYNC SC70-6
Fitxak: 1.MAX8640YEXT12+T.pdf2.MAX8640YEXT12+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MAX8640YEXT12+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX8640YEXT12+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC REG BCK 1.2V 0.5A SYNC SC70-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21713 pcs Datuen fitxa 1.MAX8640YEXT12+T.pdf2.MAX8640YEXT12+T.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.2V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 2.7V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-6 Series -
Packaging Strip Pakete / kasua 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MAX8640YEXT12+
MAX8640YEXT12+TTR
MAX8640YEXT12+TTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea 1.8MHz
Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 500mA 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Uneko - Irteera 500mA