MAX8511EXK18+TG104
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8511EXK18+TG104 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX8511EXK18+TG104
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 120MA SC70-5
Fitxak: 1.MAX8511EXK18+TG104.pdf2.MAX8511EXK18+TG104.pdf
  • Mezua
MAX8511EXK18+TG104ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX8511EXK18+TG104 fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 120MA SC70-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4759 pcs Datuen fitxa 1.MAX8511EXK18+TG104.pdf2.MAX8511EXK18+TG104.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 72dB ~ 46dB (1kHz ~ 100kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 120mA SC-70-5
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 90µA Uneko - Irteera 120mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable Oinarriaren zati kopurua MAX8511
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAX8511EXK26+T
MAX8511EXK26+T
fabrikatzaileak: Maxim Integrated
deskribapena: IC REG LINEAR 2.6V 120MA SC70-5
Stockean: 147437 pcs
Deskarga: MAX8511EXK26+T.pdf
RFQ
MAX8511EXK18+T
MAX8511EXK18+T
deskribapena: IC REG LINEAR 1.8V 120MA SC70-5
Stockean: 79469 pcs
Deskarga: MAX8511EXK18+T.pdf
RFQ
MAX8511EXK28+T
MAX8511EXK28+T
deskribapena: IC REG LINEAR 2.8V 120MA SC70-5