MAX6515UKP055+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6515UKP055+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX6515UKP055+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC SW TEMP SOT23-5
Fitxak: MAX6515UKP055+T.pdf
  • Mezua
MAX6515UKP055+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX6515UKP055+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC SW TEMP SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4008 pcs Datuen fitxa MAX6515UKP055+T.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7V ~ 5.5V Tripeko tenperatura atalasea Hot
Tenperatura aldatzea 55°C Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6
Series - Hysteresis hautagarria Yes
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-74A, SOT-753
Irteerako mota Open Drain Irteera Funtzioa /OverTemp
Irteera Active Low Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Selectable Hysteresis
Deskribapen zehatza Thermostat 55°C Active Low Open Drain SOT-23-6 Egungo hornidura 22µA
Uneko - Irteera (Max) - zehaztasun ±1.5°C